• قوانين عمومي

  با توجه به اينکه بيمه ثالث ، يک بيمه اجباري مي باشد و امکان فسخ يا ابطال آن وجود ندارد ، در صورت ثبت اطلاعات اشتباه توسط کاربر و يا عدم ارائه ي مدارک لازم قيد شده در سايت يا توسط کارشناسان بيمه خريد ، تبعات ان متوجه کاربر بوده و در موارد خاص بيمه خريد مي تواند تا زمان ارسال مدارک ، از ارائه ي بيمه به کاربر ممانعت کند.
  بنابراين جهت عدم بروز مشکل ، در ثبت اطلاعات حسن نيت و صداقت را رعايت نموده و تا قبل از تحويل بيمه ، مدارک لازم راتهيه فرماييد.(در مواردي که کپي مدرکي لازم هست مي توانيد فايل تصوير آن را براي بيمه خريد ايميل يا در قسمت ساير مدارک آپلود نماييد)

 • تعريف مشتري يا کاربر

  مشتري يا کاربر به شخصي گفته مي‌شود که با اطلاعات کاربري خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش يا هرگونه استفاده از خدمات بيمه خريد اقدام نمايد.
  گاهي يک کاربر اقدام به خريد چندين بيمه مي کند ، در اين صورت مي بايست اطلاعات هر بيمه را با توجه به بيمه گذار آن ثبت نمايد

 • تعريف بيمه گذار

  در بيمه ثالث منظور از بيمه گذار ، اطلاعات روي کارت ماشين است و در صورتي که هنوز کارت ماشين را به اسم مالک جديد نزده ايد ، بيمه ثالث به نام بيمه گذار (نام روي کارت ماشين) ثبت مي شود و در صورت بروز خسارت ، توسط شرکت بيمه پرداخت مي شود.(در مراکز پرداخت خسارت معمولا اطلاعات بيمه ثالث را با کارت ماشين تطبيق مي دهند )

 • ارتباطات الکترونيکي

  هنگامي که شما از سرويس‌‏ها و خدمات بيمه خريد استفاده مي‏‌کنيد، سفارش اينترنتي خود را ثبت يا خريد مي‏‌کنيد و يا به بيمه خريد ايميل مي‏‌زنيد، اين ارتباطات به صورت الکترونيکي انجام مي‏‌شود و در صورتي که درخواست شما با رعايت کليه اصول و رويه‏‌ها باشد، شما موافقت مي‌‏کنيد که بيمه خريد به صورت الکترونيکي (از طريق پست الکترونيکي، سرويس پيام کوتاه و ساير سرويس‌هاي الکترونيکي) به درخواست شما پاسخ دهد.

 • سياست‏‌هاي رعايت حريم شخصي

  بيمه خريد به اطلاعات خصوصي اشخاصى که از خدمات سايت استفاده مي‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت مي‏‌کند.
  بيمه خريد متعهد مي‏‌شود در حد توان از حريم شخصي شما دفاع کند و در اين راستا، تکنولوژي مورد نياز براي هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سايت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سايت بيمه خريد، شما رضايت خود را از اين سياست نشان مي‏‌دهيد.

 • ثبت و پردازش سفارش

  روز کاري به معني روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثناي تعطيلات عمومي در ايران است و کليه سفارش‏‌هاي ثبت شده در طول روزهاي کاري و اولين روز پس از تعطيلات پردازش مي‌‏شوند.

  بيمه خريد به مشتريان خود در ? روز هفته و ?? ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاري مي‌‏دهد.

  کليه سفارش‌‏هاي ثبت شده در سايت بيمه خريد به وسيله ارسال کد سفارش از طريق پيام کوتاه و پيش فاکتور از طريق ايميل،  در صف پردازش قرار مي‏‌گيرند. بيمه خريد همواره در ارسال و تحويل کليه سفارش‌‏هاي ثبت شده، نهايت دقت و تلاش خود را مي‏‌نمايد. با وجود اين، در صورتي که بيمه خريد نتواند بيمه اي را به کاربر عرضه کند، مبلغ پرداختي بازگشت خواهد شد.

  کاربران بايد هنگام سفارش بيمه ي مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحيح و به طور کامل تکميل کنند. بديهي است درصورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، سفارش کاربر قابل پيگيري و تحويل نخواهد بود.

  بيمه خريد مجاز است بدون اطلاع قبلي نسبت به توقف سفارش‌‏گيري جديد، فروش خود را متوقف کند و کليه سفارش‌‏هاي ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گيري، پردازش و ارسال مي‌‏شود. حق قطع فروش کليه و يا بخشي از خدمات به هر دليلي بدون اطلاع قبلي، براي بيمه خريد محفوظ است.

 • زمان تحويل بيمه

  زماني ک بيمه اي ثبت شود و توسط بيمه خريد صادر گردد ، از طريق اس ام اس يا ايميل به اطلاع کاربر مي رسد و تعهدات بيمه از ساعت ?? روز صدور آغاز مي شود .بيمه خريد تمام تلاش خود را مي کند تا در همان روز بيمه را تحويل مشتري دهد ،اما گاهي به دلايل تعداد سفارشات بالا ، برخي از بيمه ها طي همان روز تحويل نمي گردد.
  (در اين صورت با کاربر هماهنگ مي شود)